Роз'яснення

Шановні учасники освітнього процесу!

Школа дотримується режиму, який затверджений педагогічною радою (протокол № 10 від 29.09.2019) та погоджений з Радою школи і шкільним батьківським комітетом (протокол № 05 від 29.08.2019). Під час пробної посадки та на батьківських зборах, які відбулися 4 і 5 вересня, батьки і учні були ознайомлені з порядком організації освітнього процесу, обов’язковістю ранкової зарядки, розкладом дзвінків.

Вхід дітей до школи о 7.40 обумовлений по-перше: необхідністю підготовки приміщень школи до навчального процесу (техпрацівники починають роботу о 7.00); по-друге: техпрацівники не можуть нести відповідальність за безпеку дітей, які перебуватимуть завчасно у школі; по-третє: вчителі приходять на роботу згідно з Правилами внутрішнього розпорядку за 20 хвилин до початку уроків, тобто о 7.40, і в цей час діти запрошуються до школи. Крім того, для забезпечення безпечних умов під час освітнього процесу заборонений вхід сторонніх осіб у школу. Контроль за дотриманням режиму роботи школи покладений на чергового адміністратора і швейцара.

Є випадки, коли батьки змушені раніше визначеного терміну приводити дітей до школи, і за їх проханням та з дозволу адміністрації діти чекають приходу вчителя у вестибулі. В разі потреби батьків зустрітися із вчителем у класі батьки повідомляють швейцару прізвище, номер кабінету або клас, причину візиту, про що здійснюється відповідний запис у журналі.

Успішна життєдіяльність закладу можлива за умови дотримання всіма учасниками освітнього процесу встановлених правил розпорядку, взаєморозуміння та злагодженого партнерства.