/Files/images/003/parti/1568913183.gif

Структура 2023-2024 навчального року

Шановні учасники освітнього процесу!

У 2022/2023 навчальному році організація освітнього процесу здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання в умовах воєнного стану. Всі учасники освітнього процесу дотримуються структури навчального року та режиму, які затверджені педагогічною радою (протокол № 08 від 29.09.2022). Під час батьківських зустрічей, які відбулися 30-31 серпня, класні керівники ознайомили батьків і учні з порядком проведення навчальних занять.

Адміністрація і педагогічний колектив школи забезпечують дотриманнявимог законодавства про освіту, санітарних правил і норм (щодо формування розкладу навчальних занять, рухової активності, вправ для очей, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, тривалості виконання завдань для самопідготовки у позанавчальний час) згідно з «Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 08.10.2020 № 1115.

З 01 вересня 2022 вчителі 1-11 класів здійснюють облік навчальної діяльності та оцінювання навчальних досягнень учнів у електронному класному журналі NZ.ua. З «Положенням про впровадження та ведення електронного класного журналу» ви можете ознайомитися у цьому розділі.

Класоводи 1-4 класів та учителі, які викладають предмети в початковій школі, організують проведення навчальних занять в синхронному і асинхронному режимі за календарно-тематичним планом.

Вчителі 5-11 класів проводять заняття за календарно-тематичним планом за розкладом (з 9.00) у синхронному та асинхронному режимах з наступним фіксуванням форми проведення у класних електронних журналах NZ.ua.

Опрацювання навчального матеріалу всі вчителі здійснюють, переважно, засобами платформ Zoom та Google Classroom або інших за узгодженням з батьками і учнями. Щоб учні та їх батьки могли знайомитися із змістом освітнього процесу, вчителі надають до початку кожного тижня теми уроків та завдань щодо опрацювання навчального матеріалу для оприлюднення на сайті школи.

Класні керівники забезпечують постійну координацію дистанційної взаємодії вчителів з учнями, щопонеділка, о 8.30, проводять виховні години, бесіди та інструктажі з безпеки життєдіяльності за планом виховної роботи.

В складних умовах воєнного лихоліття успішна життєдіяльність закладу можлива за умови дотримання всіма учасниками освітнього процесу встановленого режиму дистанційної взаємодії, взаєморозуміння та злагодженого партнерства.