/Files/images/003/parti/1568913183.gif

Режим роботи школи

Cтруктура 2019/2020 навчального року

Розклад дзвінків

Наказ про дозвіл на дист. роботу та гнучкий режим

Наказ про організацію дистанційного режиму роботи

Шановні учасники освітнього процесу!

Школа дотримується режиму, який затверджений педагогічною радою (протокол № 10 від 29.09.2019) та погоджений з Радою школи і шкільним батьківським комітетом (протокол № 05 від 29.08.2019). Під час пробної посадки та на батьківських зборах, які відбулися 4 і 5 вересня, батьки і учні були ознайомлені з порядком організації освітнього процесу, обов’язковістю ранкової зарядки, розкладом дзвінків.

Вхід дітей до школи о 7.40 обумовлений по-перше: необхідністю підготовки приміщень школи до навчального процесу (техпрацівники починають роботу о 7.00); по-друге: техпрацівники не можуть нести відповідальність за безпеку дітей, які перебуватимуть завчасно у школі; по-третє: вчителі приходять на роботу згідно з Правилами внутрішнього розпорядку за 20 хвилин до початку уроків, тобто о 7.40, і в цей час діти запрошуються до школи. Крім того, для забезпечення безпечних умов під час освітнього процесу заборонений вхід сторонніх осіб у школу. Контроль за дотриманням режиму роботи школи покладений на чергового адміністратора і швейцара.

Є випадки, коли батьки змушені раніше визначеного терміну приводити дітей до школи, і за їх проханням та з дозволу адміністрації діти чекають приходу вчителя у вестибулі. В разі потреби батьків зустрітися із вчителем у класі батьки повідомляють швейцару прізвище, номер кабінету або клас, причину візиту, про що здійснюється відповідний запис у журналі.

Успішна життєдіяльність закладу можлива за умови дотримання всіма учасниками освітнього процесу встановлених правил розпорядку, взаєморозуміння та злагодженого партнерства.