Відвідання краєзнавчого музею

28 вересня учні 3-В класу разом з батьками та класним керівником відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей. Ми лише зробили перші кроки, як нас гостинно зустріли та розподілили на дві підгрупи. Кожна група познайомилась із історією створення музею та його структурою, зазначивши, що в ньому багато зал, де ми зможемо побувати у ближчому майбутньому. А темою нашої екскурсії була - "Роль козацтва в освоєнні земель Північного Причорномор'я"./Files/images/Миколаївський музей-2017-№5.jpg

Під час цієї екскурсії діти мали змогу ознайомитись із тим, як жили запорізькі козаки, їх територією та всім, що пов'язано з ними. А саме: велика діарама козацької січі, кахля 2 пол. 17 ст.,Требник, редагований Петром Могилою 1646 р., музичні інструменти того часу, діарама будинку українського козака, національні експонати тих народів, які заселяли територію Миколаївської області тощо.

Отже, екскурсія була цікавою та корисною для вивчення підростаючим поколінням історії тієї місцевості, де ми народилися.

/Files/images/Миколаївський музей-2017-№1.jpg

/Files/images/Миколаївський музей-2017-№2.jpg