Святиня української культури

/Files/images/jovten_2017/4.jpg

Кожен українець має пишатися традиціями та звичаями свого народу, шануючи та примножуючи їх! Одним із національних багатств нашої Батьківщини є традиційний український одяг, який зачаровує своєю веселковістю, променистістю, ніжністю та приємним “дотиком” родинного тепла.

/Files/images/jovten_2017/3.jpg

/Files/images/jovten_2017/1.jpg

/Files/images/jovten_2017/viber image.jpg

Наші пращури вважали, що нехтування національним вбранням призводить до втрати духовності»,- розповідала учням 9-х класів вчитель Чубукова О.В. на святі «Український національний одяг».

Цю думку підтримали учасники свята. В конкурсі «Перлини народної мудрості» школярі виявили відмінні знання народних прислів’їв та повір’їв.

Креативне мислення, вміння створити неповторний образ виявили команди під час майстер-класу «Я - дизайнер», створивши різноманітні жіночі прикраси із звичайної біжутерії.

/Files/images/jovten_2017/122.jpg

А найяскравішим була презентація сучасного українського одягу. Дев’ятикласники уміло поєднали сучасний одяг з традиційним українським вбранням.

/Files/images/jovten_2017/15.jpg

І, звичайно, не забули про українську пісню, бо яке ж свято без неї.

/Files/images/jovten_2017/16.jpg

/Files/images/jovten_2017/17.jpg

/Files/images/jovten_2017/19.jpg

Кожна команда отримала заслужену нагороду від членів журі, яку вручила директор школи Мазур О.М.

/Files/images/jovten_2017/20.jpg