ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

/Files/images/071216/т.jpg

6 грудня 2017 учні школи приймали гвардійців ВЧ 3039. Військовослужбовці провели «Урок мужності» та агітаційну роботу в підшефній школі. Особливістю зустрічі було те, що серед гостей був батько учня 9-А класу Остапчука Максима, ветеран АТО Остапчук Віктор.

/Files/images/071216/и.jpg

/Files/images/071216/ж.jpg

/Files/images/071216/ь.jpg

Наша держава переживає нелегкі часи, коли ворог намагається зламати наш дух та волю до перемоги, але на щастя поки на захисті рідної країни стоять справжні козаки, мужні лицарі, перемога завжди буде за нами.

Саме з таких слів розпочали «Урок мужності» та агітаційну кампанію щодо військової служби за контрактом офіцер групи по роботі з особовим складом військової частини 3039 капітан Безверхній Віктор Вікторовичта учасники бойових дій Боклах Андрей і Софийчук Олександр, які виконували бойові завдання в зоні АТО.

/Files/images/071216/щ.jpg

/Files/images/071216/ю.jpg

Особлива увага, під час роз`яснювальної роботи приділялася питанням військово-патріотичного виховання, підвищення авторитету Національної гвардії України як у місці дислокації військової частини, так і в державі в цілому, а також особі військовослужбовця як прикладу до наслідування.

/Files/images/071216/ч.jpg

/Files/images/071216/а.jpg