Різдвяні символи і традиції у Великобританії

Святкове засідання «ENGLISH CLUB» учнів 10А і 10Б

Перед зимовими канікулами, у рамках заходів предметного декадника, 27 грудня відбулось святкове засідання «ENGLISH CLUB» для учнів 10А і 10Б класів (вчитель Старкова О.В.).

/Files/images/0102/1.jpg

/Files/images/0102/4.jpg

/Files/images/0102/3.jpg

/Files/images/0102/8.jpg

/Files/images/0102/5.jpg

/Files/images/0102/6.jpg

Засідання пройшло у святково прикрашеному кабінеті англійської мови. Настрою додали яскраві презентації та коло Різдв’яних пісень.

Зі святами вас, дорогі наші учні! Нехай Різдво принесе у ваше життя нескінченну казку і море вражаючих чудес!