Школярів 10-х класів запросили на концерт Академічного ансамблю «Пісні й танцю» Національної Гвардії України

24 січня у Будинку культури Національної поліції з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення позитивного іміджу Національної гвардії України та агітації громадян до вступу на військову службу за контрактом пройшов концерт Академічного ансамблю «Пісні й танцю» НГУ, на якому були присутні учні 10-х класів.

/Files/images/0102/IMG_20180124_133247.jpg

Нікого не залишили байдужими могутні голоси заслужених народних артистів, які виконували пісні військово-патріотичного характеру, про кохання. Вдячні глядачі бурхливими оплесками нагороджували виконавців за яскраві номери. Концерт пройшов цікаво, легко, невимушено, як кажуть, «на єдиному диханні». Виступ ансамблю мав незаперечний успіх, адже військова музика та пісня має магічний вплив, вона вселяє гордість за рідний край, силу та бадьорість духу.

/Files/images/0102/20180124_132801(0).jpg

Подарований гарний настрій і найприємніші враження ще надовго залишаться у пам’яті учнів.