Екскурсія в театр

Дитяча казка – це одна з найдоступніших можливостей емоційного розвитку дитини. Дитина, яка часто слухає казки, стає більш уважнішою, стриманішою. Вона починає краще розуміти себе, виховувати в собі корисні риси та звички.

23 березня 2018 року учні 2-Д класу ( класний керівник Орленко А.М.) побували на екскурсії в театрі. Дітки переглянули виставу «Фея в країні тролів».

Школярі уважно дивилися виставу. Всі були зворушені професійною грою акторів, незвичними декораціями, цікавим музичним супроводом і світловим оформленням.

/Files/images/0103/IMG_20180323_122625.jpg

По закінченні казки маленькі слухачі, стоячи, голосно аплодували.

/Files/images/0103/IMG_20180323_122434(1).jpg

Коли ми вийшли з театру, діти запитали: «А ще поїдемо дивитися виставу?». Веселі, приємно вражені дійством акторів, ми поверталися додому. Як гарно, що в нашому місті є свій театр! Хай він процвітає! А ми з радістю будемо його відвідувати, щоб отримати задоволення і помудрішати.