Свято «Золоте зерно» у Миколаївській ЗОШ № 56

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

В нашій школі навчаються саме ті діти, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, розквітають, множаться досягненнями в олімпіадах та конкурсах! Це - майбутня еліта нашої держави!

Саме для них 29 квітня 2018 року у школі було проведено свято-привітання «Золоте зерно». На цьому заході вітали переможців міських предметних олімпіад, конкурсів та їх наставників-вчителів. Серед призів були грамоти, шоколадні вироби й сувеніри.

/Files/images/0103/DSCN8496.jpg

/Files/images/0103/DSCN8488.jpg

/Files/images/0103/DSCN8504.jpg

В актовій залі зібралася шкільна родина: батьки, діти, вчителі, гості. Нагороджували наших переможців відзнаками та подарунками директор школи Мазур Ольга Миколаївна, заступники директора: Жендубаева Лариса Сергіївна, Орленко Лариса Станіславівна, Салманова Олена Юріївна та Президет школи Яворський Даніїл.

/Files/images/0103/1.jpg

/Files/images/0103/2.jpg

/Files/images/0103/3.jpg

/Files/images/0103/4.jpg

/Files/images/0103/5.jpg

/Files/images/0103/6.jpg

/Files/images/0103/7.jpg

/Files/images/0103/8.jpg

/Files/images/0103/9.jpg

/Files/images/0103/10.jpg

/Files/images/0103/11.jpg

/Files/images/0103/12.jpg

Свято вдалося на славу. Талановиті учні могли змогу не лише отримати подарунки, а й подивитися святковий концерт. Учні висловили вдячність вчителям та батькам, які дали їм крила надії, творчості, наснаги, крила, які з кожним днем підносять їх вище і вище .

Наприкінці свята усі талановиті школярі зібралися разом з адміністрацією школи на спільну фотографію. Урочистості з нагоди вшанування кращих учнів школи пройшли на високому змістовному рівні, з творчим піднесенням. Варто відзначити організаторів, учасників та ведучих свята. Такі заходи стають шкільною традицією.

/Files/images/0103/13.jpg