Перегляд казки "Новорічна плутанина"

Із чого починається казка?Зі снігопаду за вікном, святкових вогників на ялинці і,звичайно ж, новорічних вистав,яких з нетерпінням чекають діти у всьому світі...

І учні 5 - В класу не виключення! Щоб учні відчули "подих" Нового року, їх класний керівник Чернявська Ірина Вікторівна разом із батьківським комітетом організували 23 грудня перегляд казки "Новорічна плутанина" в Обласному Палаці Культури.

/Files/images/0101/1/1.jpg

Перед виставою у фойє працювали аніматори та фотозони. А творчі колективи міста подарували дітям незабутні емоції та гарний настрій. Казкові герої побажали всім глядачам повірити в чудо,загадати бажання та показали,як досягти своїх цілей. Щороку у Палаці народжується нова, неповторна новорічна казка,яка вчить дітей добру. Тож не дивно,що,виходячи з залу,посміхалися не тільки діти,а й дорослі)))