Відкритий урок "Мої іграшки"

Ми живемо у час змін. Цього року учні 1-х класів почали працювати за стандартами Нової української школи. І це є важливим досягненням, адже змінився сам процес пізнання - через пальчики рук, через діяльність, через усвідомлення того, що ти робиш та вчиш.

/Files/images/0102/ж.jpg

20 грудня 2018 року вчитель англійської мови Чернявська І.В. провела відкритий урок з теми "Мої іграшки" у 1-В класі у форматі НУШ.

/Files/images/0102/ф.jpg

Матеріал уроку був викладеній у доступній формі, завдання націлювали учнів думати, проявляти уважність та активність, розвивати творчі здібності (фонетична зарядка, ігри "Чарівна коробка", " Принеси мені іграшку", "Прикрась ялинку", складання пазлів, комп'ютерна гра "Що зникло?".

/Files/images/0102/л.jpg

Особливо сподобався учням етап рефлексії, що є невід'ємною частиною сучасного уроку. " Мені було цікаво на уроці", - сказали учні і подарували "сердечко" веселому ведмедику. А це - найголовніше в роботі вчителя!

/Files/images/0102/о.jpg