Відкритий урок "Мої подарунки та іграшки".

Початковий етап навчання є надзвичайно важливим для подальшого розвитку школярів,адже саме тоді відбувається становлення особистості. Тому важливо, щоб процес навчання був цікавим та захоплюючим. Саме таким є навчання завдяки програмі "На крилах успіху".

/Files/images/0102/у.jpg

20 грудня 2018 року вчитель англійської мови Чернявська І.В. провела відкритий урок у 1-А класі з теми "Мої подарунки та іграшки".

/Files/images/0102/й.jpg

На уроці панувала доброзичлива атмосфера. Всі учні були дуже активними.

/Files/images/0102/ц.jpg

Найбільше дітям сподобалися такі завдання, як: гра "Whispers!", робота в парах, танець маленьких сніжинок, гра-фізкультхвилинка "Walk, hop and run!", комп'ютерна гра "Minimosaics Christmas Tree", а також завдання "Зимові вимірювання", де учні змогли виміряти різні зимові предмети за допомогою незвичайної лінійки зі сніжинок.

/Files/images/0102/к.jpg