Управлінська толока «Лідери освітніх змін»

Ключовою фігурою в освіті є керівник –

директор школи. Від його

професіоналізму залежить якість

освіти учнів, компетентність

учителів, культура батьків, партнерство

з громадою і якість життя кожного

з них не лише сьогодні, а й в майбутньому

Л.М.Калініна, О.М.Онаць

Інноваційні процеси в освіті, запровадження ключової реформи Міністерства освіти і науки – Нової української школи – сприяли вибору теми управлінської толоки «Лідери освітніх змін».

22 лютого 2019 року Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 гостинно відчинила свої двері керівникам шкіл міста.

Тарасова О.В., директор Миколаївського науково-методичного, вітаючи учасників, ознайомила із планом роботи, наголосила на актуальності та інноваційності запланованого заходу, мотивувала до активності й творчості у вирішенні основних завдань.

/Files/images/0101/toloka/DSCN0796.jpg

/Files/images/0101/toloka/DSCN0794.jpg

Мазур О.М., директор школи, презентувала «Акме-простір закладу» і наголосила, що сучасний директор – це стратег, який бачить перспективу розвитку свого навчального закладу.

Романіченко І.В., методист НМЦ, під час workshop «Успішний керівник НУШ, який він?», сфокусувала увагу на особистості директора школи та його лідерських якостях.

/Files/images/0101/toloka/DSCN0830.jpg

/Files/images/0101/toloka/DSCN0835.jpg

/Files/images/0101/toloka/DSCN0837.jpg

Наступним видом методичної взаємодії став селфі-аудит «Управлінська діяльність в нових умовах», проведений Мазур О.М., що складався з кількох етапів та передбачав роботу в групах з виконанням певних завдань.

Директорам було запропоновано переглянути відео-менторинг «Корпоративне навчання педагогів», проведений заступником з НВР Орленко Л.С. з вчителями початкових класів.

Особливо зацікавив присутніх практикум «Мотивація як функція управлінської діяльності», який організувала практичний психолог школи Журбенко О.М. Висловом «Щоб вітрильник йшов перед, необхідний не лише сильний вітер, а й підняте вітрило» наголосила на важливості вмотивованого педагога.

/Files/images/0101/toloka/DSCN0859.jpg

/Files/images/0101/toloka/DSCN0881.jpg

Результатом практичної роботи управлінської толоки став «Лепбук».

/Files/images/0101/toloka/DSCN0870.jpg

Керівники закладів освіти під час вправи «Слово по колу» відзначили значимість заходу з точки зору його теоретично-практичного спрямування, актуальності теми, інтерактивної форми проведення.

/Files/images/0101/toloka/DSCN0884.jpg

Методичний захід пройшов цікаво і змістовно. Щиро дякуємо керівникам за творчу атмосферу і неймовірні враження!

/Files/images/0101/toloka/DSCN0894.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 166