Відбулася презентація проету «Академія поліції»

21 травня в палаці культури Головного управління Національної поліції в Миколаївській області відбулася презентація проекту «Академія поліції».

Команда нашої школи «Дорожній патруль» взяла в ньому активну участь. Адже мрія і мета її учасників – стати справжніми поліцейськими, створити щасливе та безпечне майбутнє нашої країни! Юні поліцейські підготували та показали яскравий міні-виступ на тему: «Правила дорожні знай, в ДТП не потрапляй!». За допомогою пісень та танців школярі закликали своїх однолітків, а зрештою і дорослих - дотримуватись правил дорожнього руху.

В залі панувала творча атмосфера здорового суперництва та завзяття. Протягом заходу діяла виставка озброєння і спецзасобів працівників поліції та музей міліції Миколаївщини, яка дуже сподобалася дітям. Також присутні мали змогу насолодитися феєричним виступом ансамблю «Южний патруль».

Всі команди були нагороджені цінними подарунками від організаторів та спонсорів проекту!