УРОК « Я МАЮ ПРАВО!»

/Files/images/003/pravo/3.jpg

6 вересня фахівці Безоплатної правової допомоги м. Миколаєва провели пізнавальний урок «Я МАЮ ПРАВО» для учнів 3-В класу. Метою якого – навчити дітей знати та орієнтуватися в своїх правах, навчити відрізняти права від обов’язків та взагалі замислитись над тим, для чого у суспільстві існують такі поняття.

/Files/images/003/pravo/1.jpg

/Files/images/003/pravo/2.jpg

/Files/images/003/pravo/6.jpg

/Files/images/003/pravo/4.jpg

Діти довідались про їхні права, закріплені в Конвенції ООН про права дитини, зокрема: на освіту, на відпочинок, на повноцінне харчування, на медичну допомогу, на любов та піклування, право на вільне висловлювання особистої думки, формування власних поглядів, розвиток власної суспільної активності, право на свободу совісті та релігійних переконань, право на отримання інформації, що відповідає її віку.

/Files/images/003/pravo/5.jpg

Краще запам’ятати гарантовані державою права учням допомагали пізнавальні правові завдання: карта «Права дитини» та завдання «Правове дерево» з листочками різних кольорів (сині листочки-права дітей і жовті листочки-правила поведінки вдома та у суспільстві.

/Files/images/003/pravo/7.jpg

Завдяки уроку школярі зрозуміли, що поряд із правами потрібно дотримуватися ще й певних правил.