Вибори президента школи

19 вересня в школі відбулася загальношкільна учнівська конференція на яку з нетерпінням чекали всі школярі. І не дивно, адже на ній обирався президент школи та УК «Лідер». Підготовка до конференції традиційно розпочалася з передвиборчої кампанії. В президенти зареєструвалося четверо кандидатів, а саме: Тітуренко Яна (10-А кл.), Андрєєва Софія (9-Б кл), Толмачова Єлизавета ( 9-Б кл.), Медяник Ренат (9-Б кл). За цей час кожен з кандидатів на посаду президента школи створив креативну програму, в якій висловив всі свої наміри та побажання, поділився планами та творчими ідеями щодо покращення шкільного життя. Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з учнями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. Під час конференції кандидати трималися дуже достойно і коректно, давали відверті відповіді на всі поставлені запитання. Більшістю голосів перемогу здобув Медяник Ренат. Заступником президента обрано Андрєєву Софію. А також комітет «Лідер» у складі таких учнів: Каур Тетяна (11-А кл.), Якимовська Валерія (11-А кл.), Онопрійчук Денис (11-А кл.), Пікуль Каріна (10-А кл.), Тітуренко Яна (10–А кл.), Суханова Світлана (10-А), Подима Ангеліна (10-Бкл.), Гашенко Юлія (10-Б кл). Вітаємо!!! Бажаємо завзяття і натхнення, втілення всіх задумів та планів.

/Files/images/003/2009/изображение_viber_2019-09-21_13-55-32т.jpg

/Files/images/003/2009/изображение_viber_2019-09-21_13-55-32.jpg

/Files/images/003/2009/изображение_viber_2019-09-21_17-19-28.jpg

PS. Щирість і прагнення вдосконалення роботи учнівського самоврядування з боку кандидатів, небайдужість в обговоренні шкільних проблем всіх присутніх учнів дають надію, що спільними зусиллями життя в школі буде ще цікавішим. Всі готові бути однією командою і вести за собою. А це найголовніше!!!