Бережіть ноги від холоду

Профілактика хронічного захворювання

В останні роки в Європі поширилася шкідлива мода серед молоді - ходити з оголеними щиколотками. Особливо це небезпечно для здоров'я тоді, коли температура повітря на вулиці опускається нижче 10 градусів тепла, а людина перебуває на вулиці не кілька секунд, а тривалий час. Відомо, що навіть люди-"моржі" на холоді можуть перебувати короткий час, - доки не охолонуть остаточно. Під час переохолодження ніг порушується циркуляція лімфи і крові, виникають запальні процеси з дегенеративними незворотними змінами тканин, виникає хронічна хвороба артроз. Можливе утворення також тромбів, які можуть під час пересування по судинам привести навіть до раптової смерті. Людина в холодну погоду з босими ногами виглядає безглуздо, особливо тоді, коли не думаюча про збереження здоров'я голова закутана в капюшони і шарфи, а ноги босі. Сторонні дорослі дивляться на таких дітей з думкою про те, чи є у них рідні люди, які дбають про їхнє здоров'я, бо зауваження вчителів в школі, знайомих людей діти часто ігнорують аж до виникнення хвороби...Треба сказати і про те, що в Україні більш холодний клімат, ніж в південних країнах Європи...

/Files/images/Артроз.jpg