Відзначення Дня Гідності та Свободи в ЗОШ 56

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З метою виховання почуття патріотизму, утвердження демократичних цінностей та ідеалів свободи 20 листопада для учнів 11-их класів відбулася зустріч з завідувачем відділу національно-патріотичного виховання обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Мінаковим Володимиром Андрійовичем. Володимир Андрійович розповів школярам про події, які відбувалися на майдані, про свій бойовий шлях розвідника та роль молодого покоління у розбудові нашої держави. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов'ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі. Ця зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері і нікого не залишила байдужим.

/Files/images/01031/1/изображение_viber_2020-11-20_15-16-10.jpg

/Files/images/01031/1/изображение_viber_2020-11-20_15-15-39.jpg

Такі зустрічі залишають у молоді віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободи і цілісність нашої держави.

Кiлькiсть переглядiв: 50