Засідання педагогічної ради «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу, як система самовдосконалення вчителя»

«Чому б ти не навчався,

ти навчаєшся для себе»

Гай Петроній

Коли навчатися цікаво?

07 грудня 2020 р. відбулося чергове засідання педагогічної ради: «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу, як система самовдосконалення вчителя» у формі очно-дистанційного уроку.

Засідання педради – подія досить звичайна, передбачена планом роботи, однак відбулась активно, цікаво, творчо, креативно, в теплій атмосфері діяльнісного навчання і мала високий коефіцієнт корисної дії для подальшої роботи учителів.

/Files/images/001/01/изображение_viber_2020-12-07_15-44-25.jpg

/Files/images/001/01/изображение_viber_2020-12-08_15-56-14.jpg

/Files/images/001/01/изображение_viber_2020-12-07_15-50-11м.jpg

Директор школи Мазур О.М. ознайомила присутніх з виконанням рішень серпневої педагогічної ради.

З доповіддю на тему«Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу, як система самовдосконалення вчителя» виступила заступник директора з НВР Орленко Л.С. Вона акцентувала увагу на тому, що новий час, нові завдання освіти пред’являють нові вимоги до школи, до вчителя, його праці, а значить і до уроку як основної форми освітнього процесу, змушує до пошуку. Ефективність використання інновацій під час проведення уроку значною мірою залежить від того, як реалізується творчий потенціал особистості учня.

/Files/images/001/01/изображение_viber_2020-12-07_15-44-37.jpg

Учителі школи мали можливість познайомитись з вернісажем педагогічних ідей колег:

Продуктивні шляхи формування креативного мислення учнів на уроках англійської мови (учитель англійської мови Кротова С.В.)

Дидактичні ігри як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів початкової школи (учитель початкових класів: Рябушенко Г.М.)

Розвиток пізнавальних інтересів учнів шляхом застосування інноваційних технологій навчання (учитель зарубіжної літератури Пікуль А.В.)

Продуктивні методи формування ключових компетентностей учнів – запорука успіху ДПА, ЗНО. (директор школи Мазур О.М.)

/Files/images/001/01/изображение_viber_2020-12-07_15-44-40.jpg

Обмін педагогічними ідеями поповнив самоосвітні кейси та портфоліо кожного учасника, а прийняті рішення спрямовані на вдосконалення професійної майстерності вчителя та забезпечення якісної освіти.