Про запровадження додаткових карантинних заходів

Шановні учні та батьки!

Адміністрація школи доводить до відома, що через складну епідемічну ситуацію, пов'язану зі зростанням захворюваності на коронавірус, регіональна та міська комісії з питань ТЕБ та НС найближчим часом приймуть низку рішень щодо запровадження додаткових карантинних заходів. В тому числі:

- з 05 квітня 2021 року заклади загальної середньої, позашкільної освіти, професійної (професійно-технічної) будуть працювати в дистанційному режимі

Тому з понеділка освітній процес у школі організується з використанням технологій дистанційного навчання.

Вчителі приводитимуть навчальні заняття в синхронному й асинхронному режимах за розкладом уроків.

З учнями початкової школи учителі працюватимуть дистанційно, узгодивши з батьками час та форму проведення занять.

Учителі 5-11 класів, розмістять план занять і завдання на сайті школи в розділі «Дистанційне навчання», а також в електронних журналах. Крім того, опрацювання навчального матеріалу здійснюватимуть на платформі Google Classroom.

Будьте всі здорові!