Благодійна акція "Серце до серця"

/Files/images/P3214224.JPG/Files/images/P3204152.JPG /Files/images/P3204179.JPGВ останні дні перед канікулами в школі пройшли цікаві та змістовні заходи предметного тижня англійської мови. Особливо значної подією стала презентація вистав, підготовлених акторами 5А, 5Б, 10Б, 11Б класів. Під час перегляду проводилася благодійна акція "Серце до серця".

Ініціатори та організатори Акції – Стерпул Інна, Президент «Шкільної планети», Єфімова Алла, Стерпул Тетяна і весь учнівський комітет «Лідер». Сценаристи й режисери вистав – це Задирака Валентина, Кандиба Олена, Рєзников Володимир, Дідковська Маргарита.

На зібрані в ході благодійної акції кошти придбані розвивальні ігри та приладдя для дітей, які перебувають на оздоровленні у санаторії «Дубки». Це внесок наших учнів у важливу справу боротьби з туберкульозом.

За планом тижня англійської мови відбулись і інші заходи: гра «Щасливий випадок», конкурс англійської поезії, виставки стіннівок та творчих робіт учнів.

Фоторепортаж подій тижня додається.

/Files/images/P3204167.JPG