Наша школа відзначає ювілей

/Files/images/квіти.gifПершого вересня 1988 року відчинилися двері школи - новобудови в 135-му мікрорайоні. Так почалася життєдіяльність Миколаївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 56. Труднощі, успіхи, проблеми, здобутки та перемоги, чимало іспитів на шляху до визнання в літописі навчального закладу, який відзначає 25-річний ювілей.

Наші випускники перших років існування школи вже дорослі, мають своїх дітей і ведуть їх до рідної школи навчатися. Отже, довіряють професіоналізму вчителів, їх педагогічному досвіду та життєвій мудрості.

1 вересня 2013 року пролунав перший дзвоник, який означав не тільки початок нового навчального року, а й подав звістку про важливу історичну подію - ювілейний день народження школи.

А урочистості, присвячені 25-річчю школи, відбудуться 02 жовтня, о 14.00, в Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району.