Перемога шкільної команди ЮІР. Місячник безпеки життєдіяльності розпочався вдало!

Наші переможці

15 жовтня команда нашої школи «Дорожній патруль» посіла І місце в конкурсі Юних інспекторів дорожнього руху серед шкіл Ленінського району. До складу команди входять такі учні:

Паламарчук Олександра , Бочкарьова Марія, Ворошилова Олена, Суханова Ірина, Кащенко Анастасія, Куречко Юлія, Миропольцев Андрій, Петров Юрій, Мартиненко Євген. Змагання команд ЮІР відбулося напередодні оголошення місячника безпеки життєдіяльності в навчальних закладах Миколаївської області.

Наша команда показала відмінні знання правил дорожнього руху, артистичні здібності, чудову хореографію. А особливо журі відмітило високу майстерність катання на велосипеді. І в цьому велика заслуга таких учнів – Бабченко Альони, Нужного Михайла, Гончарова Олександра, Дорошенко Єміля, Манзі Мирослави!

Наші переможці отримали почесну грамоту! Вітаємо їх та бажаємо перемоги на міських змаганнях!!!/Files/images/ЮІР-2013№01.JPG/Files/images/ЮІР-2013№02.JPG/Files/images/ЮІР-2013№03.JPG