Екскурсія в художній музей

Миколаївський обласний художній музей ім. В. В. Верещагіна — один із визнаних у місті центрів культури та естетичного виховання.

2 cічня 2014 року учні 5-Б класу (класний керівник Курбанова І.В.) відвідали виставку “Естетичне виховання. Дитяча картинна галерея” в Миколаївському обласному художньому музеї ім.В.В.Верещагіна.

На виставці було представлено біля 60 картин, спільною рисою яких був яскравий світ дитинства та казок. Картини вийшли добрими, веселими і смішними, цікавими і захоплюючими.

Екскурсовод також розповіла дітям про те, що книги, які створює видавництво "Майстер-клас" є незвичайними тому, що художники спочатку створюють малюнки, а потім з’являються казки і захоплюючі історії.

В кінці екскурсії учням було запропоновано розмалювати картину краще художника. Учні отримали естетичне задоволення та незабутні враження!!!/Files/images/Учні в музеї.jpg/Files/images/Діти - художники.jpg