Тиждень музичного та образотворчого мистецтв

З 13 по 17 січня в школі було проведено тиждень музичного та образотворчого мистецтв, протягом якого відбулися цікаві й змістовні заходи, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Розпочався тиждень виставкою робіт учнів 5-7 класів «Зимовий зорепад».

14 січня учні 5-Б класу привітали всіх з «старим» Новим роком колядками, щедрівками та виставою колядування.

Чути, чути, чути дзвін

За сто сім далеких гін.

То з високих гір сюди,

Іде свято коляди.

Ми натую коляду

Налаштуємо звізду.

Ще й маланку вберемо,

І козу приведемо.

Ще із нами буде чорт-

Просто це такий ескорт.

Ви не бійтеся чортів!

Чорт із нами подобрів.

Та й не справжній він у нас.

Придивіться, оце клас!

Учні початкової школи більше дізналися про обряд колядування і подякували акторам солодкими подарунками.

В фойє початкової школи відкрилась виставка робіт учнів 1-4 класів «Я хочу побачити музику».

В четвер на майстер-клас з образотворчого мистецтва «Зимовий декупаж тарілок» були запрошені всі бажаючі. Учні разом з учителем ОТМ Михайловою Д.В. працювали в техніці декупаж, а їх тарілки вирізнялися творчістю, яскравістю зимових кольорів та оригінальністю.

Учні 8-их класів підготували для молодших школярів веселі перерви «Знайомі незнайомці або в країні музичних інструментів», де можна було показати свої знання і проявити свою допитливість та обізнаність.