НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ САНАТОРІЮ

Новорічні подарунки! Чи може щось бути краще, ніж їх отримувати? Звичайно може – це їх дарувати! Учні 5-А класу провели акцію «Подарунок на Новий Рік». Класний керівник Олена Віталіївна Старкова запропонувала провести родинне свято, залучивши батьків до благодійної акції. Діти підготували новорічну виставу, а батьки виконували роль глядачів – благодійників. Казка «12 місяців на новий лад», у виконанні юних акторів, нагадала глядачам основні життєві цінності – здоров’я, сім’я, дружба, об’єднавши і учнів, і батьків у прагненні підготувати смачні дарунки вихованцям санаторію «Дубки».

Слова подяки від вихованців та адміністрації санаторію були найкращими новорічними привітаннями для колективу школи №56.