«Міцні горішки» Миколаївської ЗОШ №56 в правовому Квесті

18 січня 2014 року на базі Миколаївської ЗОШ №19 відбувся правовий Квест «Керуй своїм життям», в якому взяла участь збірна команда учнів 9-11-х класів нашої школи –«Міцні горішки». Організатором цього цікавого та корисного заходу виступив Миколаївський обласний осередок ВМГО «Національна організація скаутів України».

Мета Квесту – сформувати практичне розуміння механізмів дій молодої людини в умовах існуючого національного та міжнародного правового поля. Під час заходу наші учні здійснили рух за маршрутом, на якому були розташовані правові майданчики (станції), на кожному з яких їх очікували інтелектуальні, творчі, ігрові та пізнавальні завдання. Захід пройшов дуже весело, жваво і цікаво. Всі учасники отримали не лише нові знання, а й велике задоволення!

Наша команда була представлена кращими знавцями. Це: Плаксін Кристина, Колос Ольга, Черній Яна, Баширов Рустам, Чорний Євген, Житкова Анастасія, Качуренко Ганна, Ільків Іванна, Рослякова Юлія, Загребельна Ірина. Бажаємо їм подальших успіхів у цікавих інтелектуальних змаганнях!/Files/images/Квест-2014.JPG/Files/images/Квест.JPG/Files/images/Дипломи Квесту.jpg