Благодійна акція учнів МЗОШ № 56 «Подаруй частинку доброти»

Коли твориш добро,

сам відчуваєш якесь радісне задоволення

та природну гордість,

яка є супутницею чистого сумління

М.Монтень

Сьогодні ми забуваємо робити добрі справи. Дарувати комусь своє тепло. Не помічаємо чужі проблеми, а думаємо лише про себе. Ми не цінуємо близьких людей, які є завжди поруч з нами, без яких ми не уявляємо нашого життя…

А як тоді можна уявити життя самотньої дитини, у якої не має поруч рідної людини? Вона не відчує тепла материнських рук. Її ніколи не пригорнуть до себе батьки і не скажуть «Все буде добре…Ми поруч…»

Учні нашої школи взяли активну участь у міській благодійній акції «Подаруй частинку доброти». Вона проводиться з метою виховання в учнів співчуття, поваги, доброти та милосердя до дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні, дітей-сиріт, дітей з фізичними та розумовими вадами і людей похилого віку. Всі учнівські колективи нашої школи виявилися небайдужими до чужої долі та співчутливо поставилися до дітей соціально-незахищених категорій. Спільними зусиллями батьків, дітей та класних керівників було зібрано 73 пакети речей: іграшки, канцтовари, засоби гігієни та санітарії, а також одяг.

Акція продовжується і кожен бажаючий учень може подарувати частинку доброти від себе.

І-ІІІ ступ