Пробна посадка 29 серпня

Початок пробної посадки для першокласників о 8-00, 2-11 класів - о 9-00.

Одяг робочий, але не пляжний, квіти не потрібні. Під час посадки класні керівники проводять вступний інструктаж учнів з безпеки життєдіяльності, видають підручники, вчителі-предметники при необхідності надають консультації щодо придбання навчальних посібників. Учні 2-9 і 11 класів, які вчилися в школі в минулому році, повинні принести класним керівникам медичні довідки , якщо отримали влітку побутову травму та зверталися до медичних закладів. Особливо це стосується тих учнів , які зверталися до поліклініки №2 біля школи та в Миколаївську обласну лікарню на вулиці Миколаївській. До медичної довідки треба додати пояснювальну записку батьків про обставини травми (за формою, яка є у класних керівників).

1 вересня відбудеться урочиста лінійка, присвячена Дню знань, і Перший урок «Україна–єдина країна»