Творчість учня 6-Б класу, відмічена грамотою Міністерства культури України

/Files/images/Оноприйчук.JPG«Омріяна Україна очима дітей»

У часи важких випробувань для України надзвичайно важливо мати позитивні образи майбутнього, які б підтримували і надихали. І кому, як не дітям, творити ці образи?

Учень 6-Б класу Оноприйчук Денис взяв участь у фестивалі дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей», який проходив з 1 червня по 10 серпня 2014 року.

Метою Фестивалю дитячих малюнків "Омріяна Україна очима дітей" є:

· творення позитивних образів майбутнього;

· формування української ідентичності у дітей;

· спонукання дітей до мріяння;

· розвиток творчих здібностей у дітей;

· формування позитивного емоційного імпульсу в суспільстві.

З 146 робіт, які були надіслані до організаторів фестивалю 24 серпня було створено величезне панно, яке можна було побачити на одному з будинків центральної частини Києва до Дня незалежності України. А ще робота Дениса, як і інших учасників фестивалю була представлена на виставці дитячих малюнків у Києві.

Вітаємо нашого переможця в номінації "Погляд у майбутнє". Денис отримав сувенірний магніт із зображенням власного малюнку та грамоту Міністерства культури України. /Files/images/Онопрійчук-МЗОШ 56.jpg/Files/images/Онопрійчук-МЗОШ №56.jpg

Бажаємо тобі творчих успіхів!