Свято "Міс Золота Осінь"

Свято «Міс Золота Осінь» в Миколаївській ЗОШ №56

Осінь – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Золота, щедра, різнобарвна.

У прекрасний осінній день, а саме 27 листопада у школі відбулося феєричне свято краси «Міс Золота Осінь-2014» серед дівчат 9-11 класів. У затишній залі панувала особлива, казково-чарівна атмосфера - очікування чогось незвичайного – дива, яке перетворює звичайних сучасних дівчат у витончених красунь. Підтримати наших конкурсанток прийшли однокласники, друзі та вчителі.

На учасниць чекали наступні випробування: "Візитка", "Стара казка на сучасний

лад, "Сузір'я талантів", "Інтелектуальний". Свято розпочалося з презентації кожної претендентки. Усі учасниці відповідально поставились до домашніх завдань, тому яскравими і оригінальними були виступи кожної з них. Потім дівчата змагалися в інтелектуальному конкурсі, де потрібно було пояснити значення афоризмів відомих мудреців.

Конкурсантки вражали і захоплювали, заворожували та зацікавлювали своїми талантами. Танцювали, зачаровували журі співом, декламували вірші. Погодьтеся, серед такого розмаїття краси та грації визначити кращих з кращих справа не з легких.

І ось настала хвилююча мить – підведення підсумків свята. Журі обрало найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю.

Титул «Міс Золота Осінь – 2014» здобула учениця 9-А класу – Могильова Ірина.

Титул «Міс – шарм» - учениця 10-Б класу Жидкова Анастасія, «Міс- артистизм» - учениця 10-А класу Щербина Марія, «Міс-оригінальність» учениця 11-А класу Третьяк Оксана, титул «Міс-грація» - учениця 9-Б класу Фісієнко Діана. Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

/Files/images/Міс-27.11.2014-МЗОШ №56-1.jpg

/Files/images/Міс-27.11.2014-МЗОШ №56-5.jpg