Старий Новий рік в Миколаївській ЗОШ №56

Просто це такий ескорт.

Ви не бійтеся чортів!

Чорт із нами подобрів.

Та й не справжній він у нас.

Придивіться, оце клас!

Вже традицією нашого класу стало привітання учнів школи зі святом Старого Нового року! Як відомо, це веселе свято приходить з колядками та щедрівками, а ще, колядники водять Козу, віншують щастя та здоровя господярям! Як і годиться в українців, сипалися жарти. Всі разом щедрували, колядували. Улюбленим персонажем стала Коза, бо де вона ходить, там усе родить, де коза буває, там усе прибуває.

Головні ролі щедрувальників виконали учні 6-Б класу під керівництвом класного керівника Курбанової Ірини Вікторівни. Артисти-початківці намагалися показати все, на що вони здатні в співі, декламації, імпровізації.

Учні 6-Б класу бажали всім, щоб у новому році їх супроводив успіх, любов і міцне здоров'я, а інше - обов'язково додасться! Було дуже приємно почути від господарів найкращі побажання і в нашу адресу.

І хоч щедрування - це давня традиція для вчителів та учнів школи, і наш клас не перший рік ходить "посівати" та «водити козу», але кожного разу це дійство дивує та веселить господарів!

Редколегія 6-Б класу

/Files/images/Старий новий 2015 рік - 1.jpg