Пам’яті героїв Крут

Пам’яті героїв Крут /Files/images/Крути.jpg

Берестечко, Лисоня, Крути… Все це - трагічні сторінки нашої історії. Бій під Крутами займає серед них особливе місце. Там на бій з більшовицькою армією стали юнаки, які ніколи в руках і зброї не тримали, - студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства. Їх було триста. І вони поклали свої голови за волю України.

Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

«Єднаємося заради нашого майбутнього». Під таким гаслом відбулися заходи в школі до Дня вшанування героїв Крут: виховні години, оформлена книжкова виставка та огляд літератури до Дня пам’яті героїв Крут, проведений тематичний урок в 10х класах «Вони вмирали, щоб ми жили».

Сьогодні, як ніколи, у нас проявляються почуття патріотизму, громадянськості та готовність продовжити героїчні подвиги за щастя України.

Слава, слава Україні і її народу,

Що своїм життям безцінним захищав свободу,

Що довічну самостійність розумом відстояв, -

Тричі слава Україні і її героям.

/Files/images/Крути. Виступ вчителя.JPG

/Files/images/Крути. Урок історії.jpg