Декадник історії

Спогади про декадник історії в школі

17 лютого 2015 року за планом декадника історії, серед учнів 6-их класів був проведений історичний експрес під назвою «Таємниці Стародавнього світу». Були представлені такі команди «Булава» (6-А), «Спартанці» (6-Б) і команда «Юні археологи» (6-В). Учні добре підготувалися до проведення цього заходу, кожна команда виготовила емблеми зі своєю назвою, також, як привітання був озвучений девіз кожного класу.

Під час проведення історичного експресу учні показали свої знання з історії, зокрема,у знанні історичних термінів, відомих історичних особистостей та перевірили себе у знанні дат певних історичних подій.

По завершенню були оголошені результати конкурсу, отож, перше місце посіла команда учнів 6-Б класу «Спартанці», друге місце посіла команда учнів 6-В класу «Юні археологи» і третє місце посіла команда учнів 6-А класу «Булава». /Files/images/Декадник історії -2015№1.jpg/Files/images/Декадник історії -2015№2.jpg/Files/images/Декадник історії -2015№3.jpg

/Files/images/Декадник історії -2015№4.jpg

/Files/images/Декадник історії -2015№5.jpg