Перемога в конкурсі

Вітаємо агітбригаду «Енергія з перемогою»!

18 березня 2015 року на базі БТ «Космос» відбувся районно-міський етап Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я», який проводиться з метою популяризації та пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, залучення школярів до створення позитивної соціальної просвіти. В заході взяли участь 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району. Честь нашої школи захищала неперевершена команда «Енергія», яка виборола І місцеу складі учнів 8-А класу: Селіна Лілія, Шевченко Крістіна, Бабієнко Анна, Живило Аліса, Погоріла Маргарита, Асадов Назар, Кірпіченков Ілля!!!
Наша агітбригада доводили присутнім свою активну позицію і власне бачення проблем сьогодення. Учасники підготували та представила яскраву літературно-музичну художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування в молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих. Наші учні доступно й цікаво, з гумором говорили про серйозні речі: руйнівну силу шкідливих звичок, перевагу здорового харчування, тощо. А чудова фізична форма і підготовка учасників нашої команди засвідчили, що вони дійсно постійно займаються спортом, тому дуже енергійні та красиві!

Вітаємо агітбригаду та бажаємо натхнення, ще більшої енергії та перемоги на обласних змаганнях!!!

/Files/images/Конкурс-Молодь...здоров\'я-5.jpg

/Files/images/Конкурс-Молодь...здоров\'я-4.jpg