Інформація про заходи декадника історії

З 9 по 18 лютого 2015 року в школі проходив декадник історії. Згідно з планом були проведені різноманітні заходи: брейн - ринг, вікторіна, інтелектуальний квест, історичний експрес та інші.

10 лютого відбулася Історична інтелектуальна гра«Козацькими стежками» між учнями 8 – х класів. Виконуючи завдання, дівчата і хлопці показали ґрунтовні знання термінології, хронології, діяльності видатних історичних діячів. Перемога дісталась дружній команді 8-А класу.

А 18 лютого відбувся історичний брейн – ринг між командами 7- х класів - «Ярославичи» та «Красне сонечко». Учні змагались завзято. Показали ерудицію та високій рівень знань з предмету. До останнього моменту лідером залишалась згуртована команда 7 – Б класу, але неперевершена інсценіровка великого князя Володимира командою 7 –А класу зрівняла результат.

Підведено підсумки конкурсу історичних газет. Переможцями стали – 6-В (найкраща) , 7-А (змістовність), 7-Б (оригінальність), 8- Б та 9-Б класи

Вчитель історії Гулькевич О.М.

/Files/images/Декадник історії-2015-№8.jpg

/Files/images/Декадник історії-2015-№7.jpg