Допомога бійцям АТО

Наша турбота – бійцям АТО

Активними учасниками міської благодійної акції «Запали надію в серці!» стали учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №56, приєднавшись до великої волонтерської роботи, що проводиться в місті. Допомога школярів бійцям АТО - це яскравий приклад патріотичного гарту учнівської молоді.

Учні нашої школи збирали теплі речі, медикаменти, консервацію, продукти харчування, різні засоби гігієни. Серед речей що принесли діти найбільше було: макаронні вироби та крупи, зубні пасти та щітки, мило, серветки, чай, печиво та цукерки. Були серед речей малюнки та побажання хоробрим захисникам, які зігріватимуть їх і нагадуватимуть, що вдома на них з нетерпінням чекають…

Дана акція піднесла дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Слава Україні! Героям слава!

/Files/images/Допомога бійцям АТО учнів МЗОШ №56.jpg

/Files/images/Допомога бійцям АТО.jpg