Екскурсія в музей

Подорож у «сховище нашої пам’яті»

Іноді виникає бажання побачити якусь подію вітчизняної історії в деталях, ніби наблизивши її до себе, або навпаки, є потреба охопити мисленим поглядом великий простір, щоб зрозуміти причини і наслідки, розвиток процесів. І радієш, що такий «бінокль» давно вже використано людством, що створює музеї – сховища пам’яті загальнолюдських цінностей.

14 грудня учні 6-х класів відвідали таке «сховище нашої пам’яті». Це - Миколаївський обласний краєзнавчий музей. Із задоволенням діти слухали розповідь і задавали питання екскурсоводу з таких тем: тварини та рослини Червоної книги Миколаївської області; дивовижний світ мінералів; основні стоянки та пам’ятки первісних людей на території нашого краю; трипільська культура (приклад найдавнішоїземлеробської культури України); архітектура і скульптура у Древній Греції, місто-держава Ольвія;побут, військово-політична організація та військове мистецтво українського козацтва;побут сільського населення нашого краю; національні меншини, які проживають в Миколаївській області; заснування міста Миколаєва; Миколаївщина під час Другої світової війни;сучасна Миколаївщина.

Тож пропонуємо і вам відвідати Миколаївський обласний краєзнавчий музей і зануритися у захопливий світ української історії/Files/images/Учні 6-х класів-14.12.2015-№3.jpg

/Files/images/Учні 6-х класів-14.12.2015-№1.jpg

/Files/images/Учні 6-х класів-14.12.2015-№2.jpg