ХЛІБОРОБСЬКОМУ РОДУ НЕМАЄ ПЕРЕВОДУ

В нашій країні хліб здавна вважався символом святості, радості, щастя, здоров’я та багатства. Його шанують, ним присягають, скріплюють договір, з ним пов’язують добробут і навіть саме життя. Такими словами вчитель української мови та літератури Чубукова О.В. і розпочала виховний захід «Хліборобському роду нема переводу», який проходив за планом предметного тижня української мови та літератури.

Команди учнів 8-х класів мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, вболівальники – підтримати учасників, а хвилинка - цікавинка повідала всім невідомі факти з історії хліба. У першому конкурсі «Авторський рецепт» учні виявили креативність та винахідливість і створили за допомогою таємного інгредієнта рецепт власного хлібного виробу. У другому конкурсі «Звичаї та традиції нашого народу» продемонстрували рівень свого інтелекту та вміння працювати в команді, дослухаючись до думки кожного. Третій конкурс «Реклама. Логотип. Колаж» допоміг побачити творчість восьмикласників та їх вміння неординарно мислити. Четвертий конкурс «Святковий» був присвячений звичаям та традиціям нашого народу, пов’язаних з хлібом. Пізнавальною була вікторина про хліб. А найяскравішим та найемоційнішим був останній конкурс «Інсценізація жнивних пісень», під час якого учні показали знання пісень, що прославляють працю хлібороба в різний період жнив, а також їх майстерне виконання. Конкурсно-розважальна програма закінчилась частуванням смачним короваєм та різними хлібними смаколиками.

Всі дійшли висновку, що наш, спечений власноруч, український коровай - найсмачніший, а наші традиції - найкращі!

wym-1479476653379

/Files/images/1_6121.JPG