Заняття міської проблемної групи

«Від медіаграмотності – до медіакомпетентності»

29 листопада 2016 року на базі Миколаївської ЗОШ №56 відбулося заняття міської проблемної групи заступників директора з навчально-виховної роботи, метою якої було знайомство з досвідом педагогічного колективу школи з питання впровадження медіаосвіти та сприяння підвищенню інтересу педагогічних колективів міста до застосування в навчально-виховному процесі медіатехнологій.

Заняття підготували і проводили керівник проблемної групи Нікуліна Т.І, заступник директора з навчально-виховної роботи Жендубаєва Л.С., психолог школи Журбенко О.М., вчитель історії Козловська О.Є. В теоретичній частині заняття були висвітлені проблеми медіаосвітньої безпеки та запобігання деструктивному впливу на особистість. Колеги дізнались про вимоги до застосування медіаджерел на уроках.

Під час бібліотечного заходу з теми «Джерела друкованої продукції» бібліотекар школи Кость Л.М. і вчителька 4В класу Пасічник А.М. ознайомили учнів з сучасними медіаджерелами та навчили використовувати знання в практичній роботі.

Заняття пройшло на високому організаційному, практичному і теоретичному рівні з застосування сучасних технологій навчання.

/Files/images/Медіаосвіта-1-2016.jpg

/Files/images/Медіаосвіта-3-2016.jpg