Щира подяка від шкільної громади

Адміністрація школи, педагоги, батьки та учні висловлюють щиру подяку міській владі, управлінню освіти Миколаївської міської ради і особисто Ганні Іллівні за турботу про створення належних умов для діяльності навчальних закладів.

В 2016 році в нашій школі за рахунок міського бюджету виконані ремонт спортивної зали та санвузлу, який тепер відповідає європейським стандартам. Учні отримали, нарешті, можливість ґрунтовно вивчати інформатику, так як обладнаний другий комп’ютерний клас. Та й із шкільними меблями вирішується проблема: отримано 3 комплекти учнівських меблів. Школа тепер забезпечена миючими засобами, папером, придбано 2 гімнастичних мати для занять фізкультурою.

/Files/images/Спортзал.JPG

/Files/images/Меблі.JPG

/Files/images/Меблі6.JPG

Ми вдячні за піклування про наших дітей, бо їм творити майбутнє нашої держави, і наша спільна справа - забезпечити сприятливі умови їх навчання й виховання вже сьогодні.

Скакунова О.О., голова ради Миколаївської ЗОШ № 56;

Мячіна Л.В., голова шкільного батьківського комітету

Мазур О.М., директор школи