УРА! Перемога у міських змаганнях "Нумо, хлопці!"

/Files/images/numo_hlopts/11.jpg

29 березня відбулись щорічні міські спортивні змагання «Нумо, хлопці!». Нашу школу представляла команда найсильніших юнаків.

/Files/images/numo_hlopts/1.jpg

Цього дня всі учасники змагань показали свої неабиякі здібності. І хай за положенням заходу призерами вважаються лише три команди, переможцями стали всі присутні, адже тут вирував справжній патріотичний український козацький дух, дружба та взаємоповага один до одного, величезний заряд позитивних емоцій та гарного настрою.

Змагання перетворилися у справжнє яскраве видовище, яке активно підтримувалося вболівальниками та всіма присутніми.

/Files/images/numo_hlopts/2.jpg

У запеклій боротьбі І місце здобула наша команда! Працюючи у командному дусі, вони проявили у всіх етапах боротьби свою влучність, силу, спритність, швидкіть реакції, витривалість та мужність.

/Files/images/numo_hlopts/3.jpg

Ми вітаємо наших мужніх юнаків з перемогою та бажаємо нових великих перемог!!!

/Files/images/numo_hlopts/4.jpg