Інформація про пробну посадку в школі 30 серпня 2017 року (оновлена)

Молоді батьки часто запитують, коли буде пробна посадка в школі. Інформуємо, що посадка відбувається в усіх навчальних закладах Миколаєва у термін, який визначає міське управління освіти. Під час посадки першокласники і батьки знайомляться з вчителями, у всіх класах проходить вступний інструктах учнів з безпеки життєдіяльності, видаються підручники. Вчителі-предметники через класних керівників оголошують про зошити і посібники, які необхідно мати на уроках з першого дня занять.

Звертаємо увагу батьків учнів, які прибули у 5-11 класи, що уроки в цих класах проходять за модульною системою.

Пробна посадка - це не свято, а організаційний захід, який проводиться напередодні Дня знань. Тому форма одягу - ділова, не пляжна, взуття - на низьких підборах. Діти перебувають в школі не більше 1 години для вирішення всіх загальних питань.

Бажано взяти міцні торбинки для підручників, щоб віднести їх додому.

До уваги батьків! За традицією нашої школи учні-першокласники та їх батьки запрошуються на посадку на годину раніше - на 8-00, всі інші учні - на 9-00