Всеукраїнський Творчий Марафон «Рік Незламності»(дистанційна форма)

Всеукраїнський Творчий Марафон «Рік Незламності» (дистанційна форма)

Термін проведення з 23.01.2023 до 24.02.2023

Організатори:

ГО «Інвестресурс»

“Перлина Мистецтва”

та «Star Fest»

Запідтримки :

Sveriges Television

(Шведська громадська телекомпанія)

/Files/images/000001/1/1.png

Привіт Друзі !!!

Вас Вітає команда Перлина Мистецтва. Дякуємо, що завітали до нашого творчого марафону«Рік Незламності».В квітні 2022 року ми провели масштабний художній фестиваль під назвою "Війна.Весна Переможе"На якому зібрали 4000 дитячих малюнків і зробили найбільший колаж в Україні, подали заявку до книги Рекордів України та отримали позитивну відповідь.Цього року ми плануємо провести подібний Марафон, але зібрати вдвічі більше малюнків та поєднати ці два колажі в один, подати заявку, як Найбільший колаж в Європі в категорії "Найбільші Об'єкти" ! Тож друзі, долучайтеся, давайте станемо частиною чогось великого та історичного.

/Files/images/000001/1/1111.jpg

МЕТА І ЗАВДАННЯ МАРАФОНУ:

· Зробити найбільший електронний колаж із дитячих малюнків в Європі та Україні

· Дати змогу дітям стати частиною історичної події

· Дати можливість учасникам стати рекордсменами в категорії "Найбільші об'єкти"

· Просування української культури, та українського дитячого мистецтва за межами України

· Допомога дітям які постраждали від війни

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ:

Заявки приймаються з 23 січня по 24 лютого 2023 року.

Розміщення інформації про учасників конкурсу та їх конкурсні номери – по мірі надходження заявок, на сторінці конкурсу в ФБ.

Розміщення дипломів (електронний варіант) на сторінці конкурсу в ФБ – до 10 березня.

МАРАФОН:

Відкритий небюджетний захід, проходить в 1 тур у дистанційній форміУ Марафоні беруть участь виконавці з усієї України та Європи незалежно від рівня виконавської майстерності.Кожен учасник може заявити необмежену кількість малюнківЗагальна кількість учасників та конкурсних номерів не обмежена.Роботи не оцінюються , вони відразу піблікуються на нашу офіційну сторінку фейсбук, і вносяться до електронного колажуІнформація про зареєстровані заявки (впродовж 3-х днів) розміщується на сторінці Конкурсу в ФБ:

ЖАНРИ:

Образотворче мистецтво ( Живопис, графіка)

Тема виконання- довільна

Формат малюнку – довільний

Тема Марафону: Перемога, сміливість, незламність, світле майбутнє, патріотизм, державність

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ:

I категорія – 3 - 7 років

ІІ категорія – 8 - 11 років

IIІ категорія – 12 - 16 років

IV категорія – 17 - 21 років

V категорія – від 22 років

НАГОРОДИ:

Кожен учасник марафону отримає електронний варіант диплому, За участь у створені найбільшого колажу з малюнків в Україні, «Найбільші Об’єкти» з підписами та відповідними печатями у жанрі образотворче мистецтво.Для отримання друкованого варіанту диплому потрібно внести кошти (+50 грн) і в заявці помітити “Друкований диплом”, вказати номер та адресні дані Нової Пошти, номер телефону та ПІБ отримувачаЕлектронні дипломи будуть «загружені» на гугл диск та опубліковані на нашій сторінці фейсбук, також дипломи будуть відправленні на вашу електронну адресу з якої подавалася заявка.

ЗАЯВКИ:

Для участі у Конкурсі слід подати заявку разом з малюнком на електронну адресу організаторів olenaartresurs@gmail.com (при відправці заявки вкажіть тему марафону: “РІК НЕЗЛАМНОСТІ»

- фото малюнків в номінації: «Образотворче Мистецтво » можуть бути прикриплені , або «загружені» на гугл- диск

- копію (фото) квитанції про сплату добровільного (організаційного) внеску.

Заявки приймаються до 24 години, 24 лютого 2023 року. Заявка вважається прийнятою тільки в тому випадку, якщо до неї додано всі документи які визначені у цьому розділі. Заявка має бути написана у форматі:

Ви маєте вказати:

Заклад (по бажанню)

Ім'я та прізвище автора

Вік

Назва роботи

Жанр

Область, місто (село)

ПІБ викладача (по бажанню)

(Для отримання друкованого варіанту диплому, внесіть +50 грн до суми благодійного внеску, в заявці зробіть помітку “ДРУКОВАНИЙ ДИПЛОМ” і вкажіть наступні дані )Нова Пошта (Область, місто, село, номер відділення) ПІБ отримувача, Номер телефону отримувача

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

Організація та проведення Конкурсу відбувається за рахунок добровільних (організаційних) внесків учасників та інших надходжень, які не заборонені чинним законодавством. Внески приймаються тільки у безготівковій формі. Учасник (представник) здійснює внесок на розрахунковий рахунок організації, або на банківську карту голови ГО «ІНВЕСТРЕСУРС» (відділення банку, банкомат, карткомат, Інтернет-банкінг онлайн -перевод)

КАРТА БАНКУ (Приват Банк)

5168 7451 1807 5024 Пляченко Дмитро Валерійович

( голова громадської організації «Інвестресурс»)

РАХУНОК

UA593545070000026001300517516

філія Черкаське обласне управління АТ «ОЩАДБАНК»,

МФО 354507, код ЄДРПОУ 40392857

Отримувач ГО «Інвестресурс». Добровільний внесок.

(Сума вказана за один малюнок)

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦВО – 75 грн, за 1 малюнок

Внески за кілька учасників/номерів можуть бути здійснені одним платіжним дорученням. Копія платіжного документу (банківський чек, чек банкомату, скріншот платіжного вікна ,фото) додається до кожної заявки.

КОНТАКТИ:

+38(093)-229-40-08 (Viber)