Як стати учнем Миколаївської ЗОШ № 56

Прийом заяв до школи та документів щодня з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 13-00). Звертатися до секретаря у приймальній директора школи. Довідки по телефону 23-60-33 або по електронній адресі на сайті школи.

Прийом заяв в 1-й клас розпочався

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Продовжено термін прийому документів для зарахування дітей до 1го класу за програмами пілотного проекту «На крилах успіху» Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук. Орієнтовно на даний час таких класів буде не менше 2-х із загальної кількості 5-6.

До вашої уваги презентація проекту «На крилах успіху». (прикріплений до цієї сторінки файл- вкладення після останньої карти)

Миколаївська ЗОШ № 56 розташована на розі вулиці Космонавтів та вулиці Електронної - http://maps.google.com.ua/maps.

/Files/images/фотокосмосшкола.JPGІнформація батькам першокласників/ Про результати діяльності школи у 2015-2016 навчальному році можна узнати з великого звіту - презентації директора, який відбувся 2 червня 2016 року на загальношкільній конференції із запрошенням громадськості мікрорайону і міста.

У 2016-2017 та у 2017-2018 навчальних роках було створено по 5 перших клаcів.

У зв'язку зі збільшенням в школі кількості початкових класів і учнів на роботу в початкову школу прийшли нові молоді енергійні вчителі, які вже себе добре зарекомендували протягом попереднього року. Майбутніх першокласників навчають також досвідчені вчителі, які довго працюють в нашій школі та здійснили не один випуск 4-х класів.

Внутрішній двір школи закритий для транспорту та для проходу сторонніх осіб. У 2017 році обладнаний другий комп'ютерний клас з новими меблями та комп'ютерами, є вчителі інформатики. З метою дотримання безпеки в коридорах школи встановлені відеокамери. Влітку 2017 зроблено укладку нової дорожньої плитки у дворі школи.

На базі школи працюють безкоштовно для учнів в другу зміну також вчителі музичної школи по різним музичним інструментам, по вокальному і хоровому співу. Працює також секція карате з двома тренерами, школа для водіїв різних категорій, танцювальний ансамбль, художні і шахові гуртки

Для того, щоб вступити до нашої школи, треба зайти з паспортом одному з батьків в приймальню і звернутися до секретаря, написати заяву про згоду на використання персональних даних дитини. Після цього треба заповнити заяву на ім'я директора школи, де вказати свою адресу, домашній та мобільний телефони. Додатково треба вказати прізвище, імя , по батькові матері та батька учня, місця їх роботи та номери робочих телефонів, місце виховання дитини до школи (ДНЗ №_, вдома), повідомити коротко про вміння дитини (читати по складам, цілими словами, реченнями, виконувати арифметичні дії в межах 10, 20, 100), зазначити необхідність для дитини групи подовженого дня. До заяви також необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини, 2 фотографії дитини 3х4. Додатково до початку занять необхідно принести медичні картки форми Ф-26-У та Ф-63-У, завірені печатками.

Що потрібно підготувати першокласникам

1. Протягом останніх років в школі рекомендована шкільна форма чорного кольору. У кого вже є інша форма темного кольору, можна приходити в ній.

2. Спортивна форма: а) тепла б) для спортивної зали - біла футболка і шорти в) спортивне взуття без чорної підошви

3. Портфель або ранець

4.Альбом, кольоровий папір, картон, клей ПВА з пензликом, ножиці, кольорові олівці, акварельні фарби, пензлики, фломастери

5. Кулькові ручки синього кольору, прості олівці ТМ (твердо-мякі), точилки, закладинки, гумки

6. Зошити в косу лінію - 5 шт., в клітинку - 5 шт.

7. Обкладинки для підручників і зошитів

8. Блокнот

Інформація батькам 2-11 класів

Процедура переходу з інших шкіл відбувається за загальними діючими в Україні правилами і за згодою школи, що може прийняти учня - при наявності такої можливості/ Але реально для кожної школи має значення кількість учнів по паралелям класів тільки на час формування мережі класів наприкінці серпня-початку вересня. Учні ж, які намагаються повернутися знов до своєї попередньої школи після необдуманого переходу до іншої школи, фактично вже підвели свою школу у самий відповідальний момент складання оптимальної мережі класів і їх можуть не прийняти назад.

Відомо, що батьки часто вибирають школу, враховуючи багато факторів. Наша школа не тільки найбільша школа на Водопої з паралелями класів від 1-го до 11-го, вона - поруч з лінією багатьох маршруток, поруч з безкоштовною для школярів лінією трамваю, а всього метрів 150-200 від школи - кінцеві зупинки багатьох сільських маршруток, якими деякі діти з ближніх сіл добираються в нашу школу - першу найбільшу школу Водопою з Баштанської автотраси

Результат формування перших класів в 2017-2018 н.р.

Створено 5 перших класів

Результат формування 10-х класів

Створено 2 класи. Приймаються випускники 9-х класів з інших шкіл Миколаєва і ближніх сіл Вітовського району, шкіл, де немає набору у всі паралелі класів.

Наявність груп подовженого дня в школі

В школі працюють 2 бюджетні безкоштовні групи подовженого дня для учнів 1-х класів та 1 госпрозрахункова (за рахунок коштів батьків) для учнів 2-4-х класів. Працюютьтакож в червні літній пришкільний відпочинковий табір та тижневий англомовний табір

Підготовчі курси майбутніх першокласників на 2018-2019 навчальний рік.

Безкоштовно працюють групи по суботах з 9-00. Прийом заяв в перший клас розпочався, в тому числі у 1 або 2 класи за пілотним проектом, які формуються окремо

Див. також відео wym-1480953189036

та wym-1486649577587

/Files/images/План школи.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 229