Як стати учнем Миколаївської ЗОШ № 56

Інформація для батьків майбутніх першокласників

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо організації зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2022 році надання документів для зарахування дітей до 1 класу відбуватиметься з 15 січня по 31 травня 2022 року.

Надання заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу щодня з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 13-00). Звертатися до секретаря у приймальній директора школи. Довідки по телефону 55-46-23 або за електронною адресою, яка розміщена на сайті школи.

Територія обслуговування

Розподіл територій обслуговування школи, відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 11.11.2020 №1091 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти м. Миколаєва»

/Files/images/001/01/вв.png

/Files/images/фотокосмосшкола.JPG

Інформація батькам першокласників: Миколаївська ЗОШ № 56 розташована на розі вулиці Космонавтів та вулиці Електронної - http://maps.google.com.ua/maps.

У минулих навчальних роках створювалося по 5-4 перших клаcів і поки що, незважаючи на різке збільшення кількості учнів в школі, вдається забезпечувати освітній процес виключно в першу зміну

Перевага при прийнятті в школу надається дітям, які фактично проживають на території обслуговування та тим, заяви яких про зарахування надані раніше.

На базі школи працюють для учнів в другу зміну вчителі філії музичної школи №8, які навчають дітей грі на різних музичних інструментах, вокальному і хоровому співу. Працює також секція карате, школа для водіїв різних категорій, танцювальний ансамбль "Карамель" і танцювальна студія "Овація", різноманітні гуртки.

Для того, щоб вступити до нашої школи, потрібно, дотримуючись протиепідемічних вимог, зайти з паспортом одному з батьків в приймальню і звернутися до секретаря, потім заповнити заяву на ім'я директора школи, де вказати свою адресу, домашній та мобільний телефони. У заяві ще необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові матері та батька учня, місця їх роботи та номери робочих телефонів, місце виховання дитини до школи (ДНЗ №_, вдома), зазначити необхідність для дитини групи подовженого дня. До заяви необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини, 2 фотографії дитини 3х4 та медичну довідку про стан здоров'я дитини №086.

Що потрібно підготувати першокласникам

Згідно із Статутом школи здобувачі освіти повинні дотримуватися ділового стилю одягу, взуття та мати відповідні зачіски і мінімум прикрас. Шкільна форма вже не обов'язкова, але рекомендуємо батькам придбати костюм темного кольору для хлопчиків і дівчаток. А сорочки та блузки можуть бути різними: білі для урочистостей та свят, кольорові для кожного дня. Про посібники та обладнання, які потрібно підготувати для учнів в рамках вимог чи рекомендацій нової української школи, буде повідомлено батькам чи погоджено з ними на організаційних зборах наприкінці квітня.

Інформація батькам 2-11 класів

Процедура переходу з інших шкіл відбувається за загальними діючими в Україні правилами і за підтвердженням школи, що може прийняти учня - за наявності такої можливості. Для кожної школи має значення кількість учнів по паралелям класів особливо на час формування мережі наприкінці серпня-початку вересня. Учні ж, які намагаються повернутися знов до своєї попередньої школи після необдуманого переходу до іншої, фактично вже підвели свою школу у найвідповідальніший момент складання оптимальної мережі класів, і вони не будуть прийняті, особливо тоді, коли немає вільних місць у відповідній паралелі класів.

Відомо, що батьки часто обирають школу, враховуючи багато факторів. Наша школа не тільки найбільша школа на Водопої з паралелями класів від 1-го до 11-го, вона - поруч з лінією багатьох маршруток, поруч з безкоштовною для школярів лінією трамваю, а всього метрів 150-200 від школи - кінцеві зупинки багатьох сільських маршруток, якими деякі діти з ближніх сіл добираються в нашу школу - першу найбільшу школу Водопою з Баштанської автотраси

Наявність груп продовженого дня в школі

В школі працюють 2 бюджетні безкоштовні групи продовженого дня для учнів 1-х класів та 2 госпрозрахункові (за рахунок коштів батьків) для учнів 2-4-х класів. Працюють також в червні літній пришкільний відпочинковий табір та тижневий англомовний табір

Підготовка майбутніх першокласників у 2021-2022 навчальному році.

15 січня розпочалися заняття груп дошкільної підготовки майбутніх першокласників, які у 2021-2022 навчальному році стануть школярами. Заняття проводяться щосуботи з 9.00 до 11.00. У зв'язку з карантином батьки дітей повинні дотримуватися протиепідемічних вимог.

Див. також відео wym-1480953189036

та wym-1486649577587