Педагогічні читання

«Педагогічне новаторство: ретроспектива і сучасність»

Людина, що не знає нічого, може навчитися,

справа тільки в тому, щоб запалити в ній

бажання вчитися.

Д. Дідро

Навчання із застосуванням інтерактивних методів набагато ефективніше, ніж традиційне навчання. В наш час набули актуальності особистісно-орієнтовані навчальні технології. Це і намагались сьогодні наочно продемонструвати адміністрація і вчителі школи під час проведення педагогічних читань за книгою О. Пометун, Л.Пироженко «Сучасний урок. Інтерактивні технології навчання».

Жваві дискусії та активні вправи вдало поєднали модератори груп Курбанова І.В., Орленко Л.С., Жендубаєва Л.С., Cалманова О.Ю., залучивши учасників до розгляду таких тем: «Інтерактивні методи навчання», «Класичний чи креативний урок?»,«Розробка власного заняття з застосуванням інтерактивних методів навчання».

/Files/images/003/2/4.jpg

/Files/images/003/2/2.jpg

/Files/images/003/2/3.jpg

Вчителі Кузів Н.В., Касап О.О. докладно ознайомили присутніх з технологіями інтерактивного навчання. Увазі учасників було представлено та апробовано такі методи як: «Дерево рішень» (вчитель початкових класів Шевченко Г.Г.); «Панельна дискусія» (вчитель української мови і літератури Чубукова О.В.); дискусія в стилі телевізійного ток- шоу (вчитель іноземної мови Яременко Т.В.); прес-конференція (вчитель історії Козловська О.Є.)

Використання інтерактивних методів навчання спонукає не лише здобувача освіти, але й вчителя до постійної творчості, сприяє розвитку педагогічних здібностей, орієнтує на пошук унікальних якостей учнів, активує творче мислення. Кожен з присутніх зміг запозичити для себе і свого предмету щось нове, адже мав можливість особисто взяти участь в інтерактивних вправах, запропонувати і обґрунтувати свої шляхи вирішення проблемних питань.

/Files/images/003/2/5.jpg

/Files/images/003/2/изображение_viber_2021-01-25_14-25-23.jpg

/Files/images/003/2/изображение_viber_2021-01-25_14-27-45.jpg

На завершення модератори побажали учасникам педагогічних читань творчих успіхів і натхнення, креативності у виборі ідей, сміливих рішень і проектів та закликали: ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, а продовжуйте завжди рухатись уперед! А також зазначили, що співпраця в групах була плідною і продуктивною, й подякували кожному за участь, віддачу та активність.

/Files/images/003/2/изображение_viber_2021-01-26_16-43-56.jpg

/Files/images/003/2/изображение_viber_2021-01-27_08-35-46.jpg

/Files/images/003/2/1.jpg

/Files/images/003/2/изображение_viber_2021-01-26_16-43-29.jpg

Хто осягає нове, плекаючи старе, той може бути вчителем.

Конфуцій