Презентація 5-их класів «My class»

У школі відбувся традиційний захід – «Презентація 5-их класів» онлайн. П’ятикласники готували візитку свого класного колективу, у цікавій формі представили свій дружній клас: познайомили з талановитими учнями, продемонстрували свої досягнення, поділилися незабутніми моментами шкільних буднів та яскравих свят. Вітаємо п’ятикласників з переходом до середньої школи. Бажаємо успіхів у навчанні! Хай буде мрійним, радісним в науку ваш політ!

Вітаємо 5-Аклас!Це часточка великої дружньої родини нашої школи. Серця їх б'ються в єдиному ритмі життя класу.Розумні, красиві, спортивні, творчі та дуже активні! Ви — наше майбутнє!

wym-1665167388639 - презентація 5-А класу

Вітаємо веселих, кмітливих, розумних хлопчиків та дівчаток 5-Б класу!Серед них юні музиканти і співаки, танцюристи і театрали. Це колектив творчих і життєрадісних, чарівних і неповторних учнів. Вони — майбутнє нашої школи, її гордість і краса!

wym-1665167475189 - презентація 5-Б класу

Вітаємо 5-Вклас ! Це неповторні, яскраві зірочки, які виблискують своїми талантами та досягненнями.Дружні, кмітливі, креативні та дуже стильні! Це наша надія, гордість і слава у майбутньому!

wym-1665167562507- презентація 5-В класу

Вітаємо 5-Гклас! Це згуртований, активний, творчий колектив. У них панує атмосфера дружби і доброзичливості.Кожен учень по-своєму талановитий і в чомусь особливий!Хай буде мрійним, радісним в науку ваш політ!

wym-1665167649153 - презентація 5-Г класу