Останній дзвоник 2023!

Дорогі учні,вчителі, батьки,вітаємо Вас зі святом.Ми його пережили, а значить ми всі молодці!

Бажаємо учнямщасливих, сонячних канікул. Випускникам- відмінного старту на життєвому шляху. А вчителям- гордості і захопленості від успіхів своїх учнів.

Миру, злагоди і Перемоги.Все буде Україна.

Давайте разом погортаємо сторінки шкільного фотоальбому та пригадаємо, яким був для нас цей навчальний рік.

Свято Останнього дзвоника Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №56

Ви дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих на цілій землі!

Не тримайте синицю у жмені,

Хай вас кличуть удаль журавлі!

Ви до мрій своїх линьте крилато,

Не спиняйтеся, щоб не було...

Хай удачі в вас буде багато

І людське зігріває тепло!

Ось і добіг до кінця черговий навчальний рік. Цей рік був сповнений тривоги і болю, підтримки та справжньої дружби, нових знань та відкриттів, щирої любові та радості, щастя та вірності... І сьогодні так само... Водночас радісно та щемно на душі!

Адже саме сьогодні продзвенить справді «Останній дзвоник» для наших дорогих випускників, яких війна розкидала по всьому світу!

Наші розумні, добрі, чесні, сміливі, справедливі діти! Так, для своїх вчителів вони все ж діти, покинуть стіни рідної школи та вирушать у доросле самостійне життя! Ми від всього серця бажаємо вам, щоб це життя було сповнене світлих та радісних доріг, а над головою завжди було тільки мирне небо!

Щасти вам, дорогі випускники!

Відеовітання від випускників 11-А класу

Відеовітання від випускників 11-Б класу