Презентація 5-их класів «My class»

В гімназії відбувся традиційний захід – «Презентація 5-их класів» онлайн

П’ятикласники готували візитку свого класного колективу, у цікавій формі представили свій дружній клас: познайомили з талановитими учнями, продемонстрували свої досягнення,поділилися незабутніми моментами шкільних буднів та яскравих свят.Вітаємо п’ятикласників з переходом до середньої ланки гімназії.

Бажаємо успіхів у навчанні! Хай буде мрійним, радісним в науку ваш політ.

Знайомтеся, 5-Аклас

Ми веселі та щасливі

Є нам чим пишатися,

Бо збулася наша мрія

В п’ятому класі навчатися!

Відеопрезентація від 5-А Миколаївської гімназії № 56

Зустрічайте 5-Бклас - це 30 учнів! 30 особистостей! 30 талантів.Активні, цікаві, щирі й допитливі, вибухові й непередбачувані, завзяті й запальні.

Це діти, які дарують натхнення і бажання працювати! Заряджають оптимізмом, яскраво мріють і надихають!

Відеопрезентація від 5-Б Миколаївскьої гімназії № 56

Вітаємо веселих, кмітливих, розумних хлопчиків та дівчаток 5- Вкласу. Серед них юні музиканти і співаки, танцюристи і театрали.

Це колектив творчих і життєрадісних, чарівних і неповторних учнів. Вони — майбутнє нашої гімназії, її гордість і надія!

Презентація 5-В